nacházíte se: Úvod
zpět

NOVIDA, o.p.s. - Nabídka práce

TCP bylo požádáno o zprostředkování informace o nabídce práce v masérně Novida, o.p.s. Níže naleznete popis práce a požadavky na vybranou pracovní pozici.

Přejeme mnoho úspěchu při hledání zaměstnání. TCP

Dobrý den,

Od dubna bychom rádi rozšířili provoz v naší masérně NOVIDA, o.p.s.. Rádi bychom vás poprosili o spolupráci, pokud byste měli kanál, jak dát slabozrakým/nevidomým masérům/masérkám vědět, že zde je možnost zajímavé pracovní nabídky.

POŽADUJEME

Studovaného  nevidomého či slabozrakého maséra do našeho masérského studia NOVIDA, Praha 4 - Kunratice. Pracovní nabídka je na poloviční úvazek, na trvalý pracovní poměr v naší neziskové organizaci NOVIDA, o.p.s. Nabídka se týká také dojíždění do firem. Pracovní doba je proměnlivá, dopolední směny od 7,30 - 14h, odpolední směny od 12,30h nebo 14h - 20,00h. Co se týká firem, pracovní doba je proměnlivá, většinou od 11 - 17h.

NABÍZÍME

Do kolektivu 2 nevidomých masérů a jedné masérky rádi přijmeme čtvrtého maséra/masérku. Nabízíme příjemné, vybavené pracovní prostředí, rok fungující společnost, neustálou podporu za strany recepční/asistentky po celou dobu pracovní doby, ať v masérně či ve firmách. Jsme malý kolektiv s přátelskou atmosférou. Více informací o společnosti: www.novida.cz

NÁPLŇ PRÁCE

Masáže sportovní, relaxační a rekondiční. Další techniky výhodou.

Moc děkuji a přeji krásný den,

Jana Mašínová

ředitelka

NOVIDA, o.p.s.; Kunratická tvrz; Golčova 1/2; 148 00 Praha 4

+420 737 245 017; jana@novida.cz

www.novida.cz


zpět


Naši činnost podporují:


© TyfloCentrum Praha, o.p.s., 2010