nacházíte se: Úvod
zpět

Podpořte vznik fitness v Domě služeb pro nevidomé

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých by ráda vytvořila fitness pro zrakově postižené v sídle spolku na adrese Krakovská 21, Praha 1. Nadace ČEZ přislíbila finanční podporu ve výši 250.000 Kč, a to za podmínky, že nasbíráme potřebný počet bodů v její aplikaci EPP. Ten není úplně nízký (více než 524 tis.), takže prosíme o zapojení všechny naše spřízněné duše.

Co je třeba udělat? Nainstalovat do telefonu aplikaci EPP (dostupnou pro zařízení Android v Obchod Play a pro zařízení Apple na AppStore) a zaregistrovat se do ní přes e-mail nebo Facebook. Než se pustíte do nějaké fyzické aktivity, tj. chůze, běhu, jízdy na kole či dalších, zapnete aplikaci, která měří vaši vzdálenost, čas, rychlost, energii a body. Po ukončení aktivity se vám zobrazí získaný počet bodů, který můžete přidělit zvolenému projektu. My budeme moc rádi, když vyberete pro zasílání svých bodů náš projekt s názvem Fitness pro zrakově postižené.

Pěkně je celý postup popsaný na stránce https://pomahejpohybem.cz/about .

Budeme moc rádi, když budete tuto informaci dále šířit ve vašem okolí.

Z dosavadní zpětné vazby víme, že aplikace není bohužel příliš dobře přístupná osobám se zrakovým hendikepem. Pracuje se na tom, ale prozatím je třeba, aby jim s obsluhou aplikace pomohla osoba vidící. 

Všem zapojeným mockrát děkujeme.


zpět


© TyfloCentrum Praha, o.p.s., 2010